Ashampoo Photo Commander 16.0.4 Multilingual Portable

Ashampoo Photo Commander 16.0.4 Multilingual Portable

Nowy Ashampoo Photo Commander 16 zachwyci Cię od samego początku! Nowoczesny interfejs szybko pozwoli na przyswojenie najpotrzebniejszych funkcji. Pokazy slajdów teraz dostępne w rozdzielczości 4K, a panorama ukradnie show swoją funkcjonalnością. Doświadcz większej swobody i przejrzystości wizualnej aplikacji, która dzięki ogromnej ilości funkcji upraszczających pracę sprawi, że praca stanie się czystą przyjemnością - bez względu na to czy dokonujesz prostej edycji, czy dodajesz skomplikowane efekty!


Automatyczne poprawianie zdjęć
Wbudowana opcja auto-korekcji może zmienić Twoje zdjęcia we wspaniałe wspomnienia bez zadrapań na zdjęciach, czy plam, bez szumu i bez efektu czerwonych oczu! Wiele funkcji jest zautomatyzowanych, ale także posiada opcje przetwarzania wsadowego.

Twórz kolaże, kalendarze i pocztówki
Korzystaj z wielu wbudowanych tematów i twórz pocztówki z łatwością lub dodawaj własne elementy projektując np. kalendarze. Zapierające dech w piersiach kolaże to żaden problem! Ashampoo Photo Commander 16 oferuje bogactwo opcji, aby ziścić Twoje pomysły!

Twórz pokazy slajdów
Ashampoo Photo Commander 16 tworzy pokazy slajdów w 4K! Nowe przejścia pozwalają na jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej zapierające dech w piersiach przejścia, a dodanie podkładu audio tylko wzmocni odczucia. Ukończone pokazy slajdów mogą być nagrywane na żywo i kontrolowane w menadżerze.

Prezentacje w dobrym stylu
Podczas gdy korzystasz ze swoich zdjęć podczas oglądania ich w domu lub z przyjaciółmi, zaskoczy Cię nowy tryb prezentera. Korzystaj z głównego wyświetlacza do kontroli zwartości na drugim ekranie! Ustawiaj i modyfikuj zdjęcia bez opuszczania trybu prezentera!

Ustaw, edytuj i korzystaj z geoznaczników
Nowoczesne aparaty i telefony korzystają z geoznaczników do zapisywania lokalizacji każdego zdjęcia. Ashampoo Photo Commander 16 może dodawać i edytować te informacje i wykorzystywać w zdjęciach. Program może przetwarzać dane w celu określania kraju, miasta czy nawet ulicy każdego zdjęcia! Prześledź swoją wędrówkę na mapie i poczuj to raz jeszcze siedząc w domu!

Przycinaj i edytuj zdjęcia
Przycinaj obrazy, przesuwaj horyzonty i dopasuj akcenty kolorystyczne. Usuwaj obiekty i osoby oraz modyfikuj perspektywy. Dodawaj wspaniałe efekty z graduacją oraz zmianą tonalną.

Nowoczesny i dynamiczny wygląd
Ashampoo Photo Commander 16 nie tylko pozwala na wykonywanie podstawowych operacji, ale także na adaptację trybu pracy. Częste korzystanie z funkcji automatycznie pozwala na dodanie ich do szybkiego dostępu! Oczywiście nadal możesz ustawić program w klasycznym trybie widoku.

Zapanuj nad chaosem w kolekcji zdjęć
Ashampoo Photo Commander 16 zapewnia większą przejrzystość podczas pracy. Nowe filtry pozwalają na obsługę zdjęć efektywniej, np. łączenie lokalizacji wraz z wyznaczeniem trasy na osi czasu! Elastyczna grupa widoków pozwala na wybieranie plików w oparciu o znaczniki EXIF. Fotograficy sezonowi docenią widok dziesiętny - zapewniający nowe spojrzenie na kolekcje zdjęć.

Projektowanie i odzyskiwanie zdjęć
Uwolnij swoją kreatywność dzięki Ashampoo Photo Commander 16! Nowocześnie zaprojektowana funkcja panoramy pozwala na stworzenie zapierających dech w piersiach obrazów. Automatyzacja pozwala na skrócenie czasu na ręczne poprawianie pewnych cech. Wiele wbudowanych motywów pozwala na łatwe tworzenie pocztówek na każdą okazję.

Wyznacz nowe trendy dzięki PNG
PNG jest jednym z najpopularniejszych formatów plików dostęnych w sieci pozwalającym na łatwe utworzenie animacji zamiast również popularnego formatu GIF. Ashampoo Photo Commander może drastycznie zmniejszyć rozmiar PNG i zaoszczędzić przy tym miejsce. Animacje również mogą być szybko tworzone, konwertowane i wyodrębniane.

Spełniamy życzenia Użytkowników
Usłyszeliśmy Cię. Metadane EXIF i IPTC są teraz wyświetlane w pasku statusu i swobodnie edytowane i eksportowane. Popularne duplikaty mogą być odnalezione i usunięte. Możesz skanować wiele stron jednocześnie i konwertować do jednego PDF. Najważniejsza funkcja przybliżania również została znacząco przyspieszona.


✰ Strona Producenta• Rozmiar: 442.02 MB
• rodzaj kompresji: .7z

Komentarze 1

markow
26 Styczeń 2019 17:13
0
  •    
Świetny program. Efekty OK. Dzięki.
Informacja
Członkowie grupy Gość nie posiadają uprawnień do komentowania tego artykułu.

Wyszukaj w Google

strzałka do góry Szpital Nadziei / Saving Hope | Medical Essay | Murder Mountain